Minjok Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго
Стаята на Темин и Чен  EmptyПет Май 23, 2014 8:33 pm by Xi Luhan

» Стаята на Темин и Чен
Стаята на Темин и Чен  EmptyЧет Май 22, 2014 3:14 pm by Chen.

» Създаване на герои ученици
Стаята на Темин и Чен  EmptyЧет Май 22, 2014 6:49 am by Директор Ким

» Ctrl + V
Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 4:52 pm by Chen.

» hot or not за предишния
Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 4:50 pm by Chen.

» Да броим от 500 на обратно
Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 4:49 pm by Chen.

» звукозаписното студио
Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 3:37 pm by Chen.

» Създаване на герои учители
Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 11:31 am by Директор Ким

» Taemin's phone
Стаята на Темин и Чен  EmptyНед Май 18, 2014 8:46 pm by Lee Taemin

Top posters
Доц. Хуа
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
Директор Ким
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
Chen.
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
Lee Taemin
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
Xi Luhan
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
Jin Ah
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
.myungsoo
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
♠Lime.
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
Park Tae Young
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 
.haejung.
Стаята на Темин и Чен  I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  I_voting_barСтаята на Темин и Чен  I_vote_rcap 

 

 Стаята на Темин и Чен

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyНед Май 18, 2014 9:17 pm

Стаята на Темин и Чен  7-Cool+Boys+Bedroom+Ideas
Стаята на Темин и Чен  Design_banq_2
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 4:12 pm

Бе разстроен, но не искаше да го показва дори на себе си. Прибра се в стаята си и от вратата започна да се съблича влезе в банята, пусна диша и застана под топлата вода подпря се на студените плочки и погледна на долу към твърдия си член издиша недоволно и го обхвана с ръка представяйки си Чен. Темин задвижи бавно ръка и облиза устни представи си голият Чен пред себе си, го запотен с разтворени крака молейки се Темин на проникне в него. Темин задвижи ръка по-бързо и изпъшка. Фантазията му стана и по-голяма, ой плъзгаше ръце по стегнатите бедра на Чен стигайки до входа му погали го леко и проникна в него беше адски тесен,а това го влудяваше както и стенанията му. Ръката на момчето се задвижи по-бързо представяйки си как го чука надълбоко и адски грубо..
- Чен.. - едва изстена и свърши в ръката си плъзгайки се надолу по плочките чувстваше се омърсен и нещастен сви колене и просто остана така не помръдвайки.
- Ужасен съм.. - каза си тихо ..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 4:33 pm

Обикаляше училище и не знаеше какво да прави. Всичко бе толкова объркано. Подминаваше учениците и въобще не му пукаше, че се блъска в тях.
- Махайте ми се от пътя.
Разкрещя се на едни първокурсници, които от страх се свиха в ъгъла на стълбището и едва не се разреваха. Искаше му се да се върне и да се извини на децата, но бързо се отказа когато видя че всички го зяпат. Трябваше да пази репутацията си на лошо момче и непукист.
Подмина ги и тръгна към крилото със спалните помещения. Въпреки всичко щеше да се прибере в стаята си с ясната мисъл, че най-вероятно щеше да срещне там Темин.
Влезе с трясък в стаята си, но се сепна когато видя гледката пред себе си. Те бе гол пред него и само една хавлия прикриваше слабините му. Чен се извърна назад и се загледа в ключалката на вратата.
- Облечи се за бога. Не се разхождай така. Ами ако беше влязла някоя учителка или съученичка? Да не искаш да им докараш инфаркт?
Въпреки всичко Чен се изкушаваше да се обърне и да види, това което се криеше под кърпата.
"- По дяволите Джонг Де, не се превръщай в гей. Ти си падаш по момичета, момичета..."
...Момичета с дълги крака, големи гърди, за предпочитане девственици, за да им покаже кой командва и да доминира в леглото. Щеше да е лошият батко, който отнема девствеността на невинните момиченца.
И все пак се изкушаваше да погледне.
- Облече ли се?
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 5:11 pm

-Няма да се облека пък и тук е забранено за момичета.. -каза грубо и седна на леглото си подпирайки се на длани и издиша тежко.
- Какво се дърпаш и двамата сме момчета пък и двамата ХАРЕСВАМЕ МОМИЧЕТА.. - каза по високо и се прозя взе телефона си и провери графика си и чак му се доплака. Темин хвърли телефона си в другия край на леглото.. Поглеждайки Чен и се ужили.
- Братле ела и ми помогни малко масажирай раменете ми много съм схванат..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 5:47 pm

- Да ти направя масаж? Ти за какъв ме вземаш? Да ти приличам на личният ти масажист? Нали си звезда и имаш пари? Отиди си на масажист да те мачка.
Тръшна се на леглото си без да го поглежда. Страхуваше се от себе си, че ако го погледне няма да се сдържи и ще му скочи.
"- Оф, Темин, защо не ме послуша като ти казах да се облечеш?"
Зави се през глава с одеялото и се направи, че се опитва да спи.
- Бъди тих, че се опитвам да спя.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 5:55 pm

Вече бе късно Темин бе заспал сладко сладко все пак бе уморен от всичко и планираше утре да не излиза от стая и цял ден да спи нямаше да го инт график или други глупости просо един почивен ден.
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:02 pm

Слънцето дразнеше очите му и той замижа. Метна завивката върху лицето си и започна да недоволства. Не му се ставаше, но щеше да закъснее за уроците.
Стана едва-едва, затвори се в банята и си взе ободряващ душ.
- Гладен съм и ми се спи.
Успя да каже щом излезе от банята. Пльосна се на леглото по лице и пак задряма. Беше се загърнал само с една хавлия от кръста надолу.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:19 pm

Тялото на Темин потръпваше от време на време все пак бе гол само с една хавлия и мокра коса в неудобна поза , но все още спеше , но телефона му го събуди ой се изправи и го изключи сана и заключи вратата и извади нещо с което да с облече след като се облече се просна по удобно пусна си музика и сложи слушалките отново заспивайки .
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:25 pm

- Мммм... Не ми се става.
Мрънкаше си под носа. Преобърна се и легна по корем. Не се усети как хавлията му се бе набрала и бе разголил бедрата си. Почеша се зад врата, премляска и разтърка сънено очи.
- Те, колко е часа? Трябва... аааа...
Прозя се с широко отворена уста.
... ходим... ааа... училище...
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:31 pm

- Все тая.. - едва измрънка и се надигна леко оглеждайки го ..
- Ама ти първо се облечи.. *сгуши се в завивките бе твърде уморен дори да мисли за секс. Едва държеше очите си отворени пък и му бе студено и о адски студено май настиваше. Позя с и се сви на кълбо ..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:35 pm

- Мммм... Мързи ме. Гладен ли си? Хайде да ядем.
Опита се да стане от леглото, но се изтърси и залази по пода. Стигна Темин и започна да го дърпа, но бе толкова неадекватен, че се изтърси върху него.
- Хайде да ядеммм...
И задряма върху корема му.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:48 pm

- Ъмхм..-придърпа го и го гушна..
- Дааааааа...- прозя се .
- Спим... - замляска .
- После ще ядем.. -стисна го..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:49 pm

Гушна го и зарови лице в гърдите му.
- Какво за бога правим?
Обгърна го през кръста с ръка и продължи да дреме на гърдите му.
- Аз не съм педал. Не трябва да го правя.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:53 pm

- Хайде после да го обсъдим, а ??
- Не съм спал от дни като хората..
- Искам да спя, а ти ме топли.. - стисна го..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 6:59 pm

- Не.
Отдръпна се от него.
- Не може да правим това. Ние не сме такива. Ние сме просто приятели, но не и сексуални приятели.
Отиде да се облече набързо и щом бе готов се върна в стаята.
- Обличай се и да отиваме на закуска.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:03 pm

- Писна ми от теб кой е казал за нещо такова .. Просто ще спим ясно нищо друго.. - каза ядосано.
- Ти заминавай да ядеш мен ме остави.. - беше много раздразнен..
- И спри да го повтаряш ясно.. Не си гей добре хубаво отивай да изчукаш някоя и се успокой..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:08 pm

- Майната ти И Темин. Върви по дяволите.
Излезе от стаята като затръшна вратата. Спря пред стаята от външната страна и се свлече на пода.
- Мисля, че се влюбвам в теб глупако. Мисля, че се превръщам в педал.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:13 pm

Себе се разсънил и отвори вратата за да излезе и се бутна в Чен и се строполи на пода .
- Ахх боли..-каза тъжно и едва се надигна .
- Какво за бога правиш тук.. - потърка дупето си и го подмина .
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:18 pm

- Задник. Мри.
Шмугна се обратно в стаята и заключи като не извади ключа от ключалката. В шкафчето до леглото си бе скрил шоколад и отиде да го вземе. Щом го намери седна на леглото си и започна да го яде.
- Изпусна Темин. Така като се правиш на идиот.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:21 pm

- Ся какво съм направил??
- Пусни ме.. !!
- Яяя Чен.. - затропа по вратата..
- Пусни ме бе..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:36 pm

- Обещай, че повече няма да ме целуваш?
Продължи да си яде шоколада и започна да се смее силно, че и Темин да го чуе.
- Купи ми за ядене и ще те пусна.
Привърши с шоколада и си пусна телевизора на музикалният канал.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:40 pm

- Да да бе пък и парите не са в мен.. - каза грубо и изрита вратата.
- Отвори защото докопам ли те после няма да можеш да си седиш върху шибяният задник ясно ??-отново изрита вратата .
_Чуваш ли ме бе шибаняк..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:51 pm

Пъхна портмонето му под вратата и се засмя на идеята си.
- отивай за ядене. Не се връщай без шоколад и рамен. Everybody, every, everybody...
Започна да си пее и танцува докато чакаше Темин да се върне с покупките.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 7:58 pm

- Ха да бе да аз не съм прислужник .. - изрита отново вратата и скива мениджъра си.
- Чен отвори сериозно чуваш ли .. - зарита по силно вратата..
- Яяя И Темин ето те къде си ръгвай.. *хвана го за ръката и го задърпа..
- Не искам пусни ме не ми е добре искам почивен ден.. -дърпаше се..
- Яя малко копеленце.. - извика мениджъра му и го разтресе. (сори не се въздържах ;дд)
- В колата ще ти дам нещо съвземи се графика е по важен..
- Пусни ме.. - дърпаше се ръката го болеше, но изглежда на мениджъра му не ми пукаше пък стилистите тичаха след тях и започнаха да оправят грима и прическата на Темин в движение.
- Млъквай.. *задърпа го по стълбите..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  EmptyПон Май 19, 2014 8:05 pm

Чу шумът отвън и подаде глава да види какво става. Притесни се за Темин когато видя цялата сган около него. Бързо се затича, дръпна го и го помъкна бързо надолу по стълбите.
- В парното помещение няма да те намерят.
Завряха се във влажното мазе и залазиха като мишки. Спря се под една връзка тръби и се свиха в ъгъла да си отдъхнат.
- Това беше забавно. Сякаш сме в някакъв филм. Кои бяха тези?
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Темин и Чен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Темин и Чен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на охраната
» стаята на чистачките
» стаята/съблекалнята на мажоретките
» стаята/съблекалнята на футболистите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Minjok Academy :: Minjok Academy :: Втори етаж; Крило А :: Спалните-
Идете на: