Minjok Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПет Май 23, 2014 8:33 pm by Xi Luhan

» Стаята на Темин и Чен
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 3:14 pm by Chen.

» Създаване на герои ученици
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 6:49 am by Директор Ким

» Ctrl + V
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 4:52 pm by Chen.

» hot or not за предишния
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 4:50 pm by Chen.

» Да броим от 500 на обратно
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 4:49 pm by Chen.

» звукозаписното студио
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 3:37 pm by Chen.

» Създаване на герои учители
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 11:31 am by Директор Ким

» Taemin's phone
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyНед Май 18, 2014 8:46 pm by Lee Taemin

Top posters
Доц. Хуа
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
Директор Ким
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
Chen.
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
Lee Taemin
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
Xi Luhan
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
Jin Ah
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
.myungsoo
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
♠Lime.
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
Park Tae Young
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 
.haejung.
Стаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_voting_barСтаята на Темин и Чен  - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Стаята на Темин и Чен

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:10 pm

- Мениджъра ми и стилистите.. - чувстваше се като боклук и бе много ядосан разтърка червената си китка.
- Не бе нужно.. Ще вървя защото после ще имам повече проблеми.. - тръгна да излиза леко замаян. Наистина не бе добре никак даже, но изглежда , че нямаше избор и о никакъв..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:20 pm

Дръпна го обратно до себе си и го прегърна.
- Оставаш тук. Поглеждал ли си се скоро в огледалото? Приличаш на бродещ призрак. Ще хапнем нещо тук и щом се пооправиш ще се разходим в града. Съгласен?
Разроши косата му и се засмя.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:26 pm

- Мм звучи добре , но де да можех.. - поклати глава..
- 1-во имам важни изяви.
- 2-ро на диета съм..
- 3-то не мога така свободно да се разхождам. - също гушна Чен.
- Някой друг път.. може би. до довечера ако не съм на репетиция.. - отдели се от него с нежелание..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:31 pm

- Те... Аз... Аз получих предложени от компанията, в която работиш. Искат да съм част от някаква нова група. Да се съглася ли?
Стана от пода и се приближи до Темин.
- Те искаш ли да работим заедно? Да сме колеги?
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:35 pm

- Не се съгласявай..- погледна го..
- Избери друга ясно.. - гледаше го някак жално..
- Чети внимателно договора .. И просо внимавай.. - усмихна се тъжно и се наведе галейки леко лицето му..
- Нека баща и наеме добър адвокат при подписването, не отивай сам.. Не прави моите грешки.. - целуна го..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:42 pm

- Грешки?! За какви грешки говориш? Мислех, че си щастлив там? Да не би да са те нагрубили с нещо?
Изгледа го тъжно и се приближи до него. Не издържа и го прегърна. Гледаше го с жаловит поглед. Жадно поглеждаше към устните му и накрая го направи... Впи устните си в неговите като обгърна врата му с ръце.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 8:46 pm

Стисна го и жадно засмука устните му галейки гърба му. Облиза долната му устна молейки за вход който веднага поучи и започна да изучава устата на Чен всяко кътче от нея всичко чувстваше се толкова добре в момента. Надиган леко Чен и го подпря на стената и плъзна ръце по бедрата му .
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:20 pm

- Ммм... Те, не бива. Не е редно.
Въпреки това не се дърпаше, а отвръщаше на целувките и докосванията. Бе започнал несъзнателно да се възбужда и се изплаши. Ами ако Темин забележеше?
- Те пусни ме. Трябва да отида до тоалетната. Пишка ми е.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:27 pm

Пусна го и започна да се смее силно не се държа.
- Ахх Чен ще ме убиеш.. - не можеше да спре..
- Върви и си бий една аз тръгвам дано довечера се засечем.. И избери друга компания за твое добро.. - все още се смееше излизайки от парното където го чакаше разяреният му мениджър и Темин получи удар, че чак се намери на пода.Сведе поглед и мениджъра му го вдигна дърпайки го към колата и Темин претичваше след него. Мразеше го мразеше всичко това, но не искаше да се отказва да захвърли всичко това просто ей така . Щеше да търпи докато можеш..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyПон Май 19, 2014 9:34 pm

Чен бе тръгнал след Темин и стана свидетел на всичко. Идеше му да убие онова копеле, което посегна на Темин, но обеща на приятеля си, че няма да се замесва в това.
Сети се думите му от по рано и се изчерви. Бързо изтича в стаята и наистина се погрижи за проблема си.
- Мамка му! Как можах да се надървя от момче и то най-добрия ми приятел? Тъп педал. Това съм аз.
Свърши на плочките в банята, изми всичко и си взе душ отново. Излегна се на най-близкото легло, а именно на това на Темин и заспа от раз.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 2:00 pm

Отидоха в агенцията и Темин се изкъпа и приготви след което тръгнаха към поредното му участие. Стигнаха до мястото и Те зае мястото си и щом видя водещият му стана зле това бе от онези шоута който те разнищваха задавайки само лични въпроси пък и бе на живот.
Ето че се започна Темин си пое дълбоко дъх и след секунда бяха в ефир..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 2:07 pm

Когато се събуди нямаше никой в стаята. Чен погледна часовника си и видя, че бе още рано, че да се притеснява за Темин. Пусна си телевизора и тогава го видя. Участваше в някакво предаване и разбира се, че на Джонг Де му стана интересно и се загледа.
- Ама какви са тези въпроси дето го питат?
Докато вървеше предаването и задаваха всякакви въпроси на Темин Чен ту се притесняваше, ту му ставаше смешно.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 2:15 pm

- Ъмм нужно ли е да отговарям.. - засмя се.
- Кажи ни де кажи.. - побута го водещият..
- Все още не съм нямам време за интимни неща.. -каза сладко.
- Както знаете от доста малък съм в този бизнес.. - засмя с..
- Какви момичета харесваш?- всички чакаха да чуят.
- Амм Ъмм.. да видим..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 2:39 pm

- Ха сега да те видим Темин.
Чен започна да се залива от смях като гледаше притесненото лице на приятеля си.
- Какви момичета харесва? Той харесва момчета.
Отпи от колата си и същевременно продължаваше да се хили. Не стига че се задави, но разля останалото съдържание по дрехите си и леглото на Те.
- Сори, по-късно ще ги сменя.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 2:45 pm

- Мм нямам претенции стига мида се обича ме.. - усмихна се сладко и отпи от водата си .
- А ти Шин Те какви момичета харесваш.. - погледна към водещия и се подсмихна.
- Сподели с нас.... - обърна се към малкото публика .
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 2:52 pm

Стана му скучно и реши да се поразходи навън. Изключи телевизора, преоблече се като разбира се всички дрехи бяха разпилени по пода и щом си намери каквото му трябваше излезе.
Вървеше из училищният двор и си зяпаше. Вече тотално умираше от скука.
- Оф, Темин няма ли да се прибираш вече? Скучно е без теб.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 3:02 pm

Целият ден на Темин мина като обикновено и отново се прибра късно и едва си държеше очите отворени. Качи се в стаята си и се просна на леглото усещайки нещо моко и се надигна видя чашата на пода .
- Ченн..
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 3:06 pm

- Викаш ли ме скъпи?
Смееше се като луд като се задаваше от малката кухничка на апартамента.
- Толкова ли съм ти липсвал, че ме викаш още от вратата?
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Седемте
Седемте
Lee Taemin


Брой мнения : 37
Join date : 18.05.2014
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 3:11 pm

- Защо леглото ми е мокро.. - каза сънено и раздразнено от умора гледайки го. Надигна се и тръгна към него..
- Какво правиш ??? Щее готвиш ли скъпа ??
Върнете се в началото Go down
Chen.
Седемте
Седемте
Chen.


Брой мнения : 42
Join date : 03.04.2014
Местожителство : Seoul, Korea

Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 EmptyЧет Май 22, 2014 3:14 pm

- Не, вече ядох. Ти ако искаш да готвиш готви.
Седна на леглото си и се загледа в мокрото петно на съседното легло.
- Само кола е. Ще се изпере.
Върнете се в началото Go down
http://dream-high.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Темин и Чен    Стаята на Темин и Чен  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Темин и Чен
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на охраната
» стаята на чистачките
» стаята/съблекалнята на мажоретките
» стаята/съблекалнята на футболистите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Minjok Academy :: Minjok Academy :: Втори етаж; Крило А :: Спалните-
Идете на: